מידע חשוב קורונה

חדשות טובות ממלון דה סי אוף גלילי החדש אנא קראו בעיון.
 

 
אנו שמחים לבשר על פתיחת המלון מחדש ב01/07/2020 תחת מגבלות הקורונה והנחיות משרד הבריאות.
על מנת להתאים בצורה מיטבית את ציפיותיכם לאירוח, מצאנו לנכון לעדכן אתכם במספר דברים חשובים וייחודיים למלון שלנו ,ואפשרויות הלינה בתקופה הקרובה.
מידע כללי קורונה
הנהלת המלון וצוות העובדים  עושים מאמץ לפעול על פי כללי התו הסגול והנחיות משרד הבריאות
וממליצים לכל אורחינו לנהג באחריות ועל פי ההמלצות.
יחד עם זאת, מצאנו לנכון להבהיר שצוות המלון אינו גוף אכיפה , אלא צוות מארח, ולא יכול לערוב לכך שכל ההנחיות ימולאו באופן מוחלט ,עי כלל השוהים ,בכל עת ,ובכל נקודה במלון.
אם חלק מכם לא ירגיש בנוח ,או לא בטוח בעת שהותו במלון עקב התנהלות אורחים אחרים ,או צוות המלון, ניתן יהיה לקצר שהות ולקבל החזר כספי יחסי על פי יום ושעת עזיבה .
מידע חשוב על המלון :
1.המלון חדש (נפתח בינואר 2019) והשנה בנוסף לנוף המדהים והבריכה המפנקת שלנו, התברכנו בחזרת מפלס הכנרת ל 209- , כך שהכנרת היפה צמודה אלינו יותר מאי פעם.
2.חוף הים- החוף הצמוד למלון אינו מוכרז (אין שרותי הצלה) והרחצה הינה על אחריות  המתרחץ .
3.המלון ממוקם סמוך לקבוץ גינוסר ,מרחק נסיעה קצר מאטרקציות תיירותיות רבות בגליל ובגולן, ומהווה נקודה מושלמת למטיילים בצפון. (במלון עצמו אין תוכניות בידור או הפעלות לילדים)
4.הזמנות מתקבלות על בסיס לינה וארוחת הבוקר, אופן ההגשה ייקבע על פי תפוסת המלון בעת השהייה. אפשרויות ההגשה יהיו : הגשה אישית לשולחן/ מזנון וחלוקה ע"י צוות חדר אוכל/ הפניה לסניף הקרוב של ארומה.
5. ארוחת ערב - ניתן לאכול ב Pool Bar במלון שנקרא "מזנון 209-" או במבחר מסעדות הקיימות באזור. הקבלה תיידע את האורחים ביום ההגעה אם מסעדת המלון פתוחה או יוכלו להמליץ בשמחה על מסעדות באזור (עקב אי ודאות בתקופת קורונה ייתכן ש"מזנון 209- " לא יהיה פעיל) . 
6.כשרות - למלון תעודת כשרות למטבח ולחדר אוכל בהשגחת הרבנות, מועצה מקומית מגדל.
7.חדרים – אין התחייבות לנוף ספציפי. כל החדרים במלון עם מרפסות הפונות לנוף הגלילי, ניתן להתארח עד שלושה בחדר. אין לנו חדרים משפחתיים או חדרים עם דלת מקשרת.
8.החוויה שלנו - על מנת לאפשר לכל אורחנו להנות מנופש רגוע ושקט על שפת הכנרת . חל אסור מוחלט על הכנסת מערכות הגברה, קריוקי וכד, וחל אסור מוחלט על הכנסת צידניות עם מזון להכנת ארוחות או הזמנת אוכל מבחוץ למלון.
9.אורחי אורחים - השהות בשטח המלון הנה לאורחי המלון בלבד ,ולצערנו בשל מגבלות הקורונה וכמות מתקהלים ,לא ניתן להכניס אורחי אורחים. (גם לא בתשלום), לשיתוף פעולה נודה.
8. קבלת חדרים - החל משעה 15:00, עזיבת חדרים - אמצע שבוע עד השעה 12:00, שבת עזיבה עד השעה 16:00.
10. בעת הצ'ק אאוט יש לעזוב את מתחם המלון כולו, אין אפשרות להמשך שהות בבריכה או בחוף או במלון באופן כללי עקב הנחיות משרד הבריאות ומטעמי ביטוח.
11. אין אפשרות להחנות בחניית המלון סירות ואופנועי ים, בנוסף, אין אפשרות לעגון במזח או לאסוף אנשים מהחוף עם סירות/אופנועי ים.
10. עקב אי ודאות כללית במצב התחלואה, הנחיות הממשלה וכדומה. המלון שומר לעצמו את הזכות לבטל הזמנה מאושרת בהודעה של 3 ימים מראש ללא כל חיוב מצד המלון.  
 
 
 

 

מצפים לבואכם ומאחלים שהות נעימה, צוות המלון.