מידע חשוב קורונה

חדשות טובות ממלון דה סי אוף גלילי  החדש אנא קראו בעיון.
אנו שמחים לבשר על פתיחת המלון ב01/07/2020 במגבלות הקורונה והנחיות משרד הבריאות.
על מנת להתאים בצורה מיטבית את ציפיותיכם לאירוח, מצאנו לנכון לעדכן אתכם במספר דברים חשובים וייחודיים למלון שלנו ,ואפשרויות הלינה בתקופה הקרובה.
מידע כללי קורונה
הנהלת המלון וצוות העובדים  עושים מאמץ לפעול על פי כללי התו הסגול והנחיות משרד הבריאות
וממליצים לכל אורחינו לנהג באחריות ועל פי ההמלצות.
יחד עם זאת, מצאנו לנכון להבהיר שצוות המלון אינו גוף אכיפה , אלא צוות מארח, ולא יכול לערוב לכך שכל ההנחיות ימולאו באופן מוחלט ,עי כלל השוהים ,בכל עת ,ובכל נקודה במלון.
אם חלק מכם לא ירגיש בנוח ,או לא בטוח בעת שהותו במלון עקב התנהלות אורחים אחרים ,או צוות המלון, ניתן יהיה לקצר שהות ולקבל החזר כספי יחסי  על פי יום ושעת עזיבה .
 
מידע חשוב על המלון
1.המלון חדש (נפתח בינואר 2019) והשנה בנוסף לנוף המדהים והבריכה המפנקת שלנו, התברכנו בחזרת מפלס הכנרת ל-209 , כך שהכנרת היפה צמודה אלינו יותר מאי פעם.
2.חוף הים- החוף הצמוד למלון אינו מוכרז (אין שרותי הצלה) והרחצה הינה על אחריות המתרחץ .
3.המלון ממוקם סמוך לקבוץ גינוסר ,מרחק נסיעה קצר מאטרקציות תיירותיות רבות בגליל ובגולן, ומהווה נקודה מושלמת למטיילים בצפון. (במלון עצמו אין תוכניות בידור או הפעלות לילדים)
4.הזמנות מתקבלות על בסיס לינה וארוחת הבוקר, אופן ההגשה ייקבע על פי תפוסת המלון בעת השהייה. אפשרויות ההגשה יהיו :הגשה אישית לשולחן/ מזנון וחלוקה ע"י צוות חדר האוכל/ הפנייה לסניף ארומה הסמוך שתי דקות נסיעה מהמלון. הקבלה תיידע את האורחים על אופן ההגשה ביום ההגעה.
5. ארוחת ערב - ניתן יהיה לאכול בsnack barבלובי או במבחר מסעדות הקיימות באזור. הקבלה תיידע את האורחים ביום ההגעה אם מסעדת המלון פתוחה או יוכלו להמליץ בשמחה על מסעדות באזור.
6.כשרות- למלון תעודת כשרות למטבח ולחדר אוכל בהשגחת הרבנות, מועצה מקומית מגדל.
7.חדרים- כל החדרים עם מרפסות הפונות לנוף , וניתן להתארח עד שלשה בחדר . אין לנו חדרים משפחתיים או חדרים עם דלת מקשרת.
8.החוויה שלנו- על מנת לאפשר לכל אורחנו להנות מנופש רגוע ושקט על שפת הכנרת . חל אסור מוחלט על הכנסת מערכות הגברה קריוקי וכד, וחל אסור מוחלט על הכנסת צידניות עם מזון להכנת ארוחות.
9.אורחי אורחים- השהות בשטח המלון הנה לאורחי המלון בלבד ,ולצערנו בשל מגבלות הקורונה וכמות מתקהלים ,לא ניתן להכניס אורחי אורחים. (גם לא בתשלום) אז אנא שתפו פעולה אתנו בעניין זה.
10. עקב אי ודאות כללית במצב התחלואה, הנחיות הממשלה וכדומה. המלון שומר לעצמו את הזכות לבטל הזמנה מאושרת בהודעה של 3 ימים מראש ללא כל חיוב מצד המלון.
                                       

מצפים לבואכם ומאחלים שהות נעימה

צוות המלון