מידע חשוב מאוד

מידע חשוב מאד אנא הקפידו לקרא טרם בצוע הזמנה
 
מכתב הבעלים
 
אנחנו התגעגענו...........ואתם??????
מלון דה סי אוף גלילי על שפת הכנרת פותח מחדש בתאריך 11/03/2021 עם הגב לקורונה והפנים למפלס הכנרת המלא.
על מנת להתאים בצורה מיטבית את ציפיותיכם לאירוח , מצאנו לנכון לעדכן אתכם במספר דברים חשובים וייחודיים למלון שלנו, ואפשרויות הלינה בתקופה הקרובה. אנא קראו בעיון בטרם הזמנה.
מידע כללי חשוב
1.המלון נפתח בשנת 2019 על החוף הצפון מערב של הכנרת סמוך לקבוץ גינוסר ,ובשנה זו בנוסף לנוף המדהים, ובריכת השחייה המפנקת שלנו, התברכנו בחזרת מפלס הכנרת ל-209, כך שהכנרת היפה צמודה אלינו יותר מאי פעם.
2.חווית האירוח העיקרית של אורחינו נשענת  על הנוף והמיקום הייחודי של המלון, וכוללת זריחות עוצרות נשימה, ספר ויין טוב מול מרפסת השאנטי, תרגולי יוגה ,מוסיקה שקטה , חדר כושר מאובזר ,בר משקאות עשיר, וחיבור חזק לטבע ונוף. יחד עם זאת, המלון מארח מעת לעת קבוצות וחברות המקיימות אירועי חברה במלון ושטחיו, לרבות מסיבות וכד'.
3.המלון אינו מלון למבוגרים בלבד ,ויקבל בברכה ילד אחד בחדר הורים, או שני ילדים בחדר נפרד , אבל לא מציע פעילות נופש אקטיבי לילדים.
4.על מנת לאפשר לאורחינו להנות מחוויית אירוח שקטה ,לא ניתן להכניס למלון מבקרים או אורחים של אורחים.
5. עפ"י הנחיות משרד הבריאות, האירוח הוא לבעלי תו ירוק (מחוסנים/מחלימים) מגיל 12, ילדים מתחת לגיל 12 מעל גיל שלוש, מחויבים בבדיקת קורונה שלילית 48 שע' לפני ההגעה למלון. (הנחיות אלה יכולות להשתנות בהתאם להוראות הממשלה)
 
א. ענייני אוכל ,קדימה אוכל,,
1.למלון אין תעודת כשרות , (חומרי הגלם כשרים).
2.ארוחת בקר- ארוחת בקר ישראלית כלולה במחיר האירוח ,אופן ההגשה יהיה על פי תפוסת המלון ומגבלות הקורונה בתקווה שלא יהיו מגבלות כלל.
3.מסעדות – ישנו מגוון רחב של מסעדות איכותיות במרחק נסיעה מהמלון, כמו מגדלנה / 1910 /תנורין ועוד, ניתן לקבל המלצות בדלפק הקבלה.
שימו לב שלא ניתן להכניס מוצרי מזון למלון לרבות צידניות וכדומה, וכמו כן לא ניתן לערוך    פיקניקים בחוף הצמוד במלון.
 ב. ענייני חדרים ,נוף והזמנות.
1.החדרים שלנו אינם חדרים משפחתיים ומתאימים בדרך כלל לזוג ללא ילדים. יחד עם זאת יש לנו בחלק מהחדרים אפשרות לפתוח ספה למיטת יחיד נמוכה המתאימה לילד אחד/מבוגר אחד.
2.כל החדרים הנם ללא עישון.
3.לכל החדרים יש מרפסת עם נוף ,ובחרנו לחלקם ל3 קטגוריות מחיר על פי נוף, פרטים מלאים תחת לשונית "חדרים", אנא קראו בעיון, טרם ביצוע הזמנה.
4. יונים,יתושים ומעופפים אחרים – חשוב לזכור שהמלון נמצא בטבע ופתוח לנוף הנשקף מהמרפסת. לכן, חשוב להקפיד על רשת המרפסת סגורה וכיבוי אורות בעת יציאה מהחדר, על מנת למנוע כניסה של מעופפים וחרקים לחדר.
5. קבלת חדרים החל מהשעה 15:00 עזיבת החדר ביום חול היא עד השעה 11:00 בשבת עד השעה 16:00.
ג. עניני שכשוך ,הוי כנרת שלי
1. חוף הים הצמוד למלון אינו חוף מוכרז (אין שרותי הצלה) והרחצה הנה על אחריות המתרחץ.
2.בריכת המלון מרווחת ונעימה מאד אך עומקה המרבי הנו 1 מטר לכן חל אסור מוחלט לקפוץ למים.
3.אנחנו מעודדים פעילות קייקים, וסאפ עצמאית ,אך לא ניתן להגיע למלון או לחוף המלון עם סירה ממונעת או אופנוע ים. נא המנעו גם מלתאם עם חברים בעלי סירות איסוף שלכם מהחוף על מנת לא לפגע בביטחון הרוחצים ובשלוותם.
4.לא ניתן לארח בשטח המלון , הדשא והחוף אורחי אורחים.
ד. ילדים ותינוקות
מתקבלים בברכה אך, שימו לב שלא ניתן לבצע הזמנה ON LINE  לזוג עם שני ילדים בחדר ההורים, למחיר מועדף לשני ילדים בחדר נפרד אנא פנו למחלקת ההזמנות.
תעריף חדר של שלשה מבוגרים או זוג עם ילד זהה, לכן אין חשיבות לגיל הילד , מאידך שימו לב שמדובר בספת יחיד שנפתחת למיטה נמוכה .
תינוק עד גיל שנתיים -חובה לציין מראש בהזמנה . יגבה תשלום של 100 שח ללילה עבור בטוח ועריסה.
ה. עניני קורונה
הנהלת המלון עושה ותעשה כמיטב יכולתה לפעול על פי הנחיות התו הסגול או הירוק , וממליצה לכל האורחים לנהג כך, אך יחד עם זאת מצאנו לנכון ולהבהיר ,שצוות המלון אינו גוף אכיפה, אלא צוות מארח , ואינו יכול לערוב לכך שכל ההנחיות ימולאו באופן מדוקדק בכל רגע נתון ,בכל נקודה במלון על ידי כלל השוהים.
לכן מי שמצפה ל 100 אחוז הקפדה, או חושש מאד אנו ממליצים לדחות את ביצוע ההזמנה למועד מאוחר יותר , ואם בכל זאת יזהה בעיה הקשורה לקורונה , לפנות למנהל התורן.
ו. עניני הזמנות ודמי בטול
1.ביצוע הזמנה של יותר מחדר אחד מחייב מסירת שמות מלאים ומדויקים של המתארחים בחדרים הנוספים, בין אם מדובר בילדים, או בני משפחה או חברים ,וגם אם התשלום הינו על ידי מזמין אחד.
2.אנו מקפידים מאד שרק האורח שעבורו הוזמן החדר יוכל להתארח, לכן אם הנכם מבצעים הזמנה אינטרנט הקפידו למסור פרטים מלאים ומדויקים עבור כל חדר ושמות המתארחים.
3. הזמנות (עד 2 חדרים) לימי חול ניתן לבטל ללא דמי ביטול עד 48 שעות לפני הגעה, בסופי שבוע, חגים ובתקופת יולי אוגוסט יש להתעדכן במדיניות הביטול מול מחלקת ההזמנות.
4.ביטול שלא במסגרת הנאמר לעיל, יגרור דמי ביטול בשווי של לילה אחד מתוך ההזמנה, היקר מבניהם.
5. ביטול עקב קורונה (בידוד/חולי) אפשרי בכפוף להצגת אישורים רפואיים ורלוונטים לאותה משפחה בלבד. בהזמנה של מספר חדרים, לא ניתן לבטל את כל ההזמנה בגלל חולי/בידוד של משפחה אחת מתוך ההזמנה.
 
שהות נעימה
צוות המלון