מכתב הבעלים

מכתב הבעלים לקראת הפתיחה
 
אנחנו התגעגענו...........ואתם??????
מלון דה סי אוף גלילי על שפת הכנרת פותח מחדש בתאריך 11/03/2021 עם הגב לקורונה והפנים למפלס הכנרת המלא.
על מנת להתאים בצורה מיטבית את ציפיותיכם לאירוח , מצאנו לנכון לעדכן אתכם במספר דברים חשובים וייחודיים למלון שלנו, ואפשרויות הלינה בתקופה הקרובה. אנא קראו בעיון בטרם הזמנה.

מידע כללי חשוב

1.המלון נפתח בשנת 2019 על החוף הצפון מערב של הכנרת סמוך לקבוץ גינוסר ,ובשנה זו בנוסף לנוף המדהים, ובריכת השחייה המפנקת שלנו, התברכנו בחזרת מפלס הכנרת ל-209, כך שהכנרת היפה צמודה אלינו יותר מאי פעם.
2.חווית האירוח העיקרית של אורחינו נשענת  על הנוף והמיקום הייחודי של המלון, וכוללת זריחות עוצרות נשימה, ספר ויין טוב מול מרפסת השאנטי, תרגולי יוגה ,מוסיקה שקטה , חדר כושר מאובזר ,בר משקאות עשיר, וחיבור חזק לטבע ונוף.
3.המלון אינו מלון למבוגרים בלבד ,ויקבל בברכה ילד אחד בחדר הורים, או שני ילדים בחדר נפרד , אבל לא מציע פעילות נופש אקטיבי לילדים.
4.על מנת לאפשר לאורחינו להנות מחוויית אירוח שקטה ,לא ניתן להכניס למלון מבקרים או אורחים של אורחים.
 
א. ענייני אוכל ,קדימה אוכל

1.למלון אין תעודת כשרות , (חומרי הגלם כשרים).
2.ארוחת בקר- ארוחת בקר ישראלית כלולה במחיר האירוח ,אופן ההגשה יהיה על פי תפוסת המלון ומגבלות הקורונה בתקווה שלא יהיו מגבלות כלל.
3.במהלך היום בין השעות 12 בצהריים ל 20 בערב ניתן להנות מתפריט "מזנון -209" משודרג. (אינו כלול במחיר האירוח).
4.פיין דיינינג - במרחק נסיעה קצר מבחר מסעדות איכותיות כמו מגדלנה / 1910 /צל תמר וכד.
   שימו לב שלא ניתן להכניס מוצרי מזון למלון לרבות צידניות וכדומה, וכמו כן לא ניתן לערוך פיקניקים בחוף הצמוד במלון.

ב. ענייני חדרים ,נוף והזמנות

1.החדרים שלנו אינם חדרים משפחתיים ומתאימים בדרך כלל לזוג ללא ילדים. יחד עם זאת יש לנו בחלק מהחדרים אפשרות לפתוח ספה למיטת יחיד נמוכה המתאימה לילד אחד/מבוגר אחד.
2.כל החדרים הנם ללא עישון.
3.לכל החדרים יש מרפסת עם נוף ,ובחרנו לחלקם ל3 קטגוריות מחיר על פי נוף, פרטים מלאים תחת לשונית "חדרים", אנא קראו בעיון, טרם ביצוע הזמנה.
4. צק אין- החל מהשעה 15:00 צק אווט ביום חול עד השעה 11:00 בשבת עד השעה 16:0 בחדשי החורף ו17:00 בחודשי הקיץ.

ג. עניני שכשוך ,הוי כנרת שלי

1. חוף הים הצמוד למלון אינו חוף מוכרז (אין שרותי הצלה) והרחצה הנה על אחריות המתרחץ.
2.בריכת המלון מרווחת ונעימה מאד אך עומקה המרבי הנו 1 מטר לכן חל אסור מוחלט לקפוץ למים.
3.אנחנו מעודדים פעילות קייקים, וסאפ עצמאית ,אך לא ניתן להגיע למלון או לחוף המלון עם סירה ממונעת או אופנוע ים. נא המנעו גם מלתאם עם חברים בעלי סירות איסוף שלכם מהחוף על מנת לא לפגע בביטחון הרוחצים ובשלוותם.
4.לא ניתן לארח בשטח המלון , הדשא והחוף אורחי אורחים.

ד. ילדים ותינוקות
מתקבלים בברכה אך, שימו לב שלא ניתן לבצע הזמנה ON LINE  לזוג עם שני ילדים בחדר ההורים, למחיר מועדף לשני ילדים בחדר נפרד אנא פנו למחלקת ההזמנות.
תעריף חדר של שלשה מבוגרים או זוג עם ילד זהה לכן אין חשיבות לגיל הילד , מאידך שימו לב שמדובר בספת יחיד שנפתחת למיטה נמוכה .
תינוק עד גיל שנתיים -חובה לציין מראש בהזמנה . יגבה תשלום של 100 שח ללילה עבור בטוח ועריסה.

ה. עניני קורונה
הנהלת המלון עושה ותעשה כמיטב יכולתה לפעול על פי הנחיות התו הסגול או הירוק , וממליצה לכל האורחים לנהג כך, אך יחד עם זאת מצאנו לנכון ולהבהיר ,שצוות המלון אינו גוף אכיפה, אלא צוות מארח , ואינו יכול לערוב לכך שכל ההנחיות ימולאו באופן מדוקדק בכל רגע נתון ,בכל נקודה במלון על ידי כלל השוהים.
לכן מי שמצפה ל 100 אחוז הקפדה, או חושש מאד אנו ממליצים לא לבצע הזמנה, ואם בכל זאת יזהה בעיה הקשורה לקורונה , לפנות למנהל התורן.

ו. עניני הזמנות ודמי בטול
1.ביצוע הזמנה של יותר מחדר אחד מחייב מסירת שמות מלאים ומדויקים של המתארחים בחדרים הנוספים, בין אם מדובר בילדים, או בני משפחה או חברים ,וגם אם התשלום הינו על ידי מזמין אחד.
2.אנו מקפידים מאד שרק האורח שעבורו הוזמן החדר יוכל להתארח, לכן אם הנכם מבצעים הזמנה אינטרנט הקפידו למסור פרטים מלאים ומדויקים עבור כל חדר ושמות המתארחים.
3. הזמנות (עד 4 חדרים) המבוצעות באתר המלון או ישירות במלון ניתן לבטל ללא דמי ביטול עד 48 שעות לפני הגעה.
4.דמי ביטול של לילה אחד יגבו בביטול פחות מ 48 שעות מהגעה.